4 115 ₴

Виробник фабрики ЕВЕРЕСТ (Україна).
Комод Соната — це елемент модульної системи Соната. Двоколірний комод має 1 шухляда на роликових напрямних і 6 поличок закритими дверцятами. Простий і лаконічний дизайн цієї моделі підкорив багатьох споживачів. Його прямі форми та просте забарвлення під текстуру дерева привнесуть у житло практичність і затишок. Універсальна модульна система може бути використана в сучасних вітальнях, спальнях, передпокоїх. Ця модель красиво доповнить ваше житло і стане незамінною річчю. Чудове рішення для Вашого будинку в сучасному стилі.



|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
Розмір упаковки:
|
| дуб сонома + білий | венге темний + білий | венге темний + дуб крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб крафт золотий | дуб крафт білий | |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге + білий, Білий, Венге |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 93.5 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 140 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге + білий |