



6 600 ₴
Такі компактні розміри дозволять оптимально використовувати простір в передпокої, не займаючи зайвий метраж. Тумба для взуття "Соната 3D" Каштан - це практичність, надійність та стиль в одному флаконі.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Каштан |
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 720 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Высота | 1210 мм |
| Материал изготовления | |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Стиль | Классический |
| Количество дверей | 3 |
| Вид | Тумби для взуття |
| Материал фасада | ЛДСП/ДСП/МДФ |
| Колекція | Соната |
| Тип фурнітури | Ролик, фірмові петлі |
| Країна-виробник товару | Україна |