6 820 ₴
Вітрина Порто REG1W2S поєднує в собі функціональність та стильний дизайн. Виготовлена з якісного ЛДСП, вітрина порадує своєю надійністю та довговічністю. Яскравий та виразний зовнішній вигляд надає меблям колір Джанні/сосна ларико.
Такий розмір допоможе розмістити вітрину навіть у невеликій кімнаті, заощадивши вільне простір. Вітрина має одну дверку та два висувних ящика, що збільшує її місткість та дозволяє розмістити більше речей. Фурнітура у вигляді ролика та фірмових петель забезпечує плавне відкриття та закриття ящиків та дверей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRW |
| Страна производитель | Украина |
| Тип витрины | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры витрины | |
| Ширина витрины | 590 мм |
| Глубина витрины | 400 мм |
| Высота витрины | 2000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Джанні/сосна ларіко |
| Стиль | Сучасний |
| Количество дверей | 1 |
| Вид | Вітрина |
| Материал фасада | ЛДСП |
| Колекція | Порто |
| Тип фурнітури | Ролик, фірмові петлі |
| Країна-виробник товару | Україна |