


18 757 ₴
Корпус и фасади меблів виготовлені з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 16 мм, що гарантує міцність та довговічність конструкції. Кромки зовнішніх та внутрішніх деталей, полиць і ящиків покриті 0.5 мм кромкою, що забезпечує додатковий захист та привабливий зовнішній вигляд.
Кожна шафа має вбудовану штангу для одягу, яка дозволяє зручно розміщувати вашу колекцію одягу без зайвих зусиль. У додаток до штанги, кожна шафа оснащена висувними ящиками на роликових напрямних. Це забезпечує легкий та плавний доступ до ваших речей, забезпечуючи їх збереження в належному порядку.
Шафи спеціально спроектовані, щоб забезпечити міцну, безпечну та стійку конструкцію, що забезпечує надійне зберігання вашого одягу та аксесуарів.
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 1932 мм |
| Высота | 2034 мм |
| Производитель | Doros |
| Глубина | 495 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Да |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 6 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1932 мм |
| Глубина шкафа | 495 мм |
| Высота шкафа | 2034 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Задняя стенка | ДВП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Назначение | Для квартиры, Для дома, Для гостиницы, Для посетителей, Для одежды, Для прихожей, Для детской комнаты, Для гостиной, Для гардероба |
| Артикул | 00000053964 |
| Тип товара | Комплект шкафов |
| Материал корпуса | Ламинированное ДСП |
| Количество ящиков | 6 шт. |
| Материал ножек | Пластик |
| Комплектация | Штанга для одежды: 2 шт. |
| Гарантия | 18 месяцев |
| Количество полок | 4 шт. |