3 455 ₴

Виробник фабрики ЕВЕРЕСТ (Україна).
Комод Соната — це елемент модульної системи Соната. Двоколірний комод має 5 шухляд на роликових напрямних. Простий і лаконічний дизайн цієї моделі підкорив багатьох споживачів. Його прямі форми та просте забарвлення під текстуру дерева привнесуть у житло практичність і затишок. Універсальна модульна система може бути використана в сучасних вітальнях, спальнях, передпокоїх. Ця модель красиво доповнить ваше житло і стане незамінною річчю. Чудове рішення для Вашого будинку в сучасному стилі.

| венге темний + білий | дуб сонома + білий | венге темний + дуб крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
| дуб крафт золотий | дуб крафт білий | |
![]() |
![]() |
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
| Основні | |
|---|---|
| Колір (відтінок) меблів | Венге + білий, Білий, Венге |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 100 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |