4 647 ₴

Виробник фабрика МЕБЛІ-СЕРВІС (Україна).
Трюмо Кім - це елемент модульної системи Кім. Туалетка має ящик під стільницею і фіксовану тумбу. Чудове рішення для Вашого дому в сучасному стилі. За рахунок комбінації в світлих деревних тонів фактур розширює простір.
Дзеркало Кім - це елемент модульної системи Кім. дзеркало є компактним варіантом, зручним до розміщення на будь підходящої стіні вашої спальної кімнати для створення невеликої зони догляду за собою. Використання при його виготовленні високоякісної амальгами і надійне підгрунтя з якісного ДСП гарантують довгий термін експлуатації цього корисного предмета меблів.

Дзеркало:
| Дуб карі білий + Сан-рено |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип встановлення дзеркала | настінна |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб карі білий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тумба | 1 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 86 см |
| Висота дзеркала | 86 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 114.3 см |
| Глибина столика | 39.7 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 76 см |