9 082 ₴

Виробник фабрики ЕВЕРЕСТ (Україна).
Шафа-купе Соната — це елемент модульної системи Соната. Двоколірна шафа-купе дає Вам велику кількість місця для розміщення одягу, не забираючи зайвого вільного простору під відчиняння дверей. Шафа-купе має 5 поличок, штангу для одягу та над штангою ще одну поличку.
Ідеальне доповнення модульної системи для Вашого дому в сучасному стилі.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакованні (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою для збирання, всі технічні отвори просвердлені.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
по г. Київ до під'їзду 400 грн (замовлення до 5000 грн), 450 грн (замовлення понад 5000 грн)
по р. Харків до під'їзду 400 грн (заказ до 5000 грн), 400 грн (заказ понад 5000 грн)
по р. Одеса до під'їзду 400 грн (заказ до 5000 грн), 400 грн (заказ понад 5000 грн)
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2170 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Довжина шафи-купе | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Двері | ДСП ламінована |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома + білий |