1 716 ₴
Кухонний стіл КС-1 виробник фабрика Компаніт (Україна).
Стіл виготовлений з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Кромки з пвх.
Стіл кухонний КС-1 доставляється клієнту в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті йде необхідна фурнітура та схема для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
| вільха | яблуня |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | німфея альба (білий) |
![]() |
![]() |
| горіх екко | венге темний |
![]() |
![]() |
| бук | схематичний креслення |
![]() |
![]() |
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | німфея альба (білий) | |
![]() ![]() |
![]() |
![]() ![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба |
| Колір | Німфея Альба |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 590 мм |
| Висота столу | 71 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 71 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 71 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 900 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |