3 465 ₴

Виробник фабрика МЕБЛІ-СЕРВІС (Україна).
Пенал Торіно - це елемент модульної системи Торіно. Пенал має відділення для речей з поличкою вгорі і два ящики на телескопічних направляючих.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені.
|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
| Артисан + Сірий | Артисан + Шампань |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 514 мм |
| Висота | 1965 мм |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Глибина | 350 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Дуб артисан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 541 мм |
| Глибина шафи | 350 мм |
| Висота шафи | 1965 мм |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 541 мм |
| Тип передпокою | стандартна |