2 939 ₴
Комод П-33 виробник меблева фабрика Компаніт (Україна).
| венге темний | яблуня |
![]() |
![]() |
| бук | дуб сонома |
![]() |
![]() |
| німфея альба (білий) | горіх екко |
![]() |
![]() |
| вільха | дуб крафт золотий |
![]() |
![]() |
| схема комода | |
![]() |
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | білий | |
![]() ![]() |
![]() |
![]() ![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 89.3 см |
| Глибина комода | 27.5 см |
| Ширина комода | 88.5 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина виробу | 88.5 |
| Висота виробу | 89.3 |