1 778 ₴
Тумба ТО-18 виробник меблева фабрика Компаніт (Україна).
Матеріал корпусу тумби ламінована ДСП, товщина 16 мм.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакованні (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою для збирання, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не становитиме особливих труднощів.
Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою для збирання, всі технічні отвори просвердлені. Тумба повністю підготовлена до збірки. Завдяки цьому зібрати її самостійно Вам не становитиме особливих труднощів.
Виріб необхідно оглянути на наявність браку до моменту збирання. Якщо таке матиме місце (що дуже рідко) ми всі справимо за свій рахунок.
| яблуня | бук |
![]() |
![]() |
| дуб сонома | німфея альба (білий) |
![]() |
![]() |
| горіх екко | венге темний |
![]() |
![]() |
| вільха | схема |
![]() |
![]() |
| венге комбі | вільха | яблуня | бук |
![]() |
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
| дуб сонома | горіх екко | німфея альба (білий) | |
![]() ![]() |
![]() |
![]() ![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Німфея Альба |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 465 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |