



2 556 ₴
Комп'ютерний стіл Еверест Школяр-3 — це практичне та сучасне рішення для організації робочого місця вдома, в офісі або дитячій кімнаті. Завдяки продуманій конструкції модель чудово підходить як письмовий стіл для школяра</strong>, комп'ютерний стіл для дому або робочий стіл для офісу.
Якщо ви шукаєте компактний комп'ютерний стіл із шухлядами та полицями, який поєднує в собі зручність, функціональність і стиль — ця модель стане чудовим вибором.
Цей письмовий стіл із тумбою обладнаний:
Ви зможете зручно розмістити комп'ютер, монітор, книги, зошити та аксесуари.
Габарити 110×55×75 см роблять стіл ідеальним для:
Це компактний письмовий стіл, який не займає багато місця, але забезпечує комфортну робочу зону.
Поєднання кольорів Венге темний + дуб молочний:
Такий сучасний комп'ютерний стіл чудово впишеться в стиль мінімалізм, скандинавський або сучасний класичний інтер'єр.
Це надійний стіл для щоденного використання, який слугуватиме довго.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Висувні ящики |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Товщина | 16 мм |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 35 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб молочний |
| Форма | Прямокутна |
| Артикул | 00000039601 |
| Тип товару | Комп'ютерний стіл |
| Регулювання за висотою | Немає |
| Матеріал стільниці | ДСП |