4 670 ₴
Функціональний і місткий комод Еверест К-4 — ідеальне рішення для зберігання речей у будинку, квартирі або офісі. Сучасний дизайн у поєднанні кольорів робить його універсальним елементом інтер'єру для спальні, вітальні, передпокою або дитячої кімнати.
✔ Місткість і зручність зберігання
Комод обладнаний:
✔ Телескопічні напрямні
Ящики відкриваються плавно й безшумно завдяки надійним напрямним повного висування.
✔ Якісні матеріали
Виготовлений із ламінованої ДСП підвищеної міцності:
✔ Сучасний дизайн
Контрастне поєднання надає меблям стильного й акуратного зовнішнього вигляду.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Особливості | З ніжками, З дверцятами, З ящиками |
| Колір корпусу | Венге |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 130 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 73 см |
| Вага | 48 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Фасад | ДСП ламінована |
| Артикул | 00000039940 |
| Тип товару | Комод |
| Кількість ящиків | 4 |