4 670 ₴
Комод це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті. Є універсальним елементом меблів, який використовується для зберігання білизни та інших домашніх речей.
Комод може бути виготовлений як в одному однотонному кольорі, так і в комбінованому, як показано на головній картинці товару. Впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення завдяки широкій палітрі кольорів ДСП, у яких стіл виробляється.

Функціональний і місткий комод Еверест К-4 — ідеальне рішення для зберігання речей у будинку, квартирі або офісі. Сучасний дизайн у поєднанні кольорів робить його універсальним елементом інтер'єру для спальні, вітальні, передпокою або дитячої кімнати.
Габарити✔ Місткість і зручність зберігання
Комод обладнаний:
Підходить для зберігання одягу, білизни, документів, іграшок та інших речей.
✔ Телескопічні напрямні
Ящики відкриваються плавно й безшумно завдяки надійним напрямним повного висування.
✔ Якісні матеріали
Виготовлений із ламінованої ДСП підвищеної міцності:
✔ Сучасний дизайн
Контрастне поєднання темного венге та світлого дуба молочного надає меблям стильного й акуратного зовнішнього вигляду.
✔ Універсальне застосування
Підходить як:
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.


![]() |
Розміри деяких деталей: |
|
| Верхня кришка комода | 1300х380 мм | |
| Полиця всередині бічної тумби | 360х284 мм | |
| габарити верхнього висувного ящика | 610х350 мм | |
| фасад верхньої висувної скриньки | 694х120 мм | |
| габарити трьох нижніх шухляд | 610х350 мм | |
| висота фасадів трьох висувних шухляд | 694х175 мм | |
| ширина бічних двостулкових ящиків | 294 мм | |
| Фурнітура (частково): | ||
| роликові напрямні | 4 шт. | |
| ручки пластикові, колір срібло | 10 шт. | |
| ніжки d50*27 | 6 шт. | |
| венге комбі | венге темний | дуб сонома |
![]() |
![]() |
![]() |
КОМОДИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
СТОЛИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||
ЛІВАТИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
ШКАФИ |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Особливості | З ніжками, З дверцятами, З ящиками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 130 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 73 см |
| Вага | 48 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП ламінована |
| Фасад | ДСП ламінована |
| Артикул | 00000039943 |
| Тип товару | Комод |
| Кількість ящиків | 4 |