



3 703 ₴
Шукаєте вузьку шафу для одягу з полицями та штангою, яка не займатиме багато місця, але забезпечить максимум зберігання?
Шафа-пенал Еверест Бриз ШП-2 у кольорі венге темний + дуб молочнийrong> — універсальне рішення для спальні, передпокою або гардеробної.
Ця шафа для одягу вузька дозволяє зручно розмістити:
👉 Чудовий варіант як шафа в спальню, передпокій або гардеробну
Поєднання венге + дуб молочний:
Якщо вам потрібна шафа для одягу вузька недорого, яка:
— ця модель стане чудовим вибором.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Виробник | Еверест |
| Глибина | 380 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб молочний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Колір корпусу | Венге |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Артикул | 00000039563 |
| Тип товару | Шафа розстібної |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |