



4 320 ₴
Універсальна шафа пенал Бриз-17 від української компанії Еверест — це бюджетні та практичні меблі зі стильної колекції Бриз. Виготовлена в простому лаконічному стилі, що дає змогу розмістити її в будь-якому приміщенні.
Невелика, але дуже містка шафа пенал підійде як для вітальні, так і для спальні або дитячої. Зручна конструкція складається з двох частин. Верхня частина обладнана дверима, нижня — укомплектована трьома шухлядами. Внутрішнє наповнення верхнього відділу містить додаткові полиці.
Пенал виготовлений з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть для дитячої.

Шукаєте вузька шафа-пенал із шухлядами, який поєднує місткість, сучасний дизайн і зручність?
Шафа Бриз-17 Еверест у кольорі Дуб сонома + трюфель — це універсальне рішення для зберігання речей у будинку або офісі.
Цей шафа пенал із ящиками та полицями дає змогу зручно організувати простір:
👉 Чудовий вибір як шафа для зберігання в спальню, передпокій або офіс
Колір Дуб сонома + трюфель:
Якщо вам потрібен шафа пенал ву з шухлядами недорого, який:
— ця модель стане чудовим рішенням.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою для збирання, всі технічні отвори просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Виробник | Еверест |
| Глибина | 380 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + трюфель, Дуб Сонома Трюфель |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб сонома + трюфель |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 500 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дверей | Однодверна |
| Фасад | ДСП ламінована |
| Артикул | 00000039766 |
| Тип товару | Пенал |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Основні атрибути | |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип меблів | пенал |