4 830 ₴
Представляємо до вашої уваги письмовий стіл із колекції "Ацтека" під модельним номером BIU1D1S/8/12. Створюючи цю модель, виробник пішов шляхом модного мінімалізму, представивши суворе дизайнерське рішення в стилі сучасності. Виріб виготовлений у спокійній колірній гамі — білий/білий глянець, що дає змогу вписатися в декор будь-якого приміщення.
Письмовий стіл розмірами, як ніколи краще підійде для комфортної роботи та навчання. Один висувний ящик і один дверцят — досить для того, щоб розмістити все необхідне. Тип фурнітури, використовуваної в цій моделі — телескопічні напрямні повного висування, що забезпечує плавний і м'який рух ящиків. Основою стола є надійний каркас із ДСП, фасад же виготовлений із міцного МДФ, що забезпечує довгу експлуатацію виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Сучасний |
| Кількість дверей | 1 |
| Особливості | Шухляди |
| Тип | Письмові столи |
| Матеріал фасаду | ДСП/МДФ |
| Колекція | Ацтека |
| Тип фурнітури | Телескопічні направляючі повного висуву |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |