

4 340 ₴
Письмовий стіл Джулі BIU/120 — це стильне та функціональне доповнення до будь-якого робочого простору. Виготовлений у сучасному дизайні, цей стіл має неповторне колірне рішення Венге магія/дуб конкордія, що надає йому елегантності та вишуканості. Стіл виготовлений в Україні меблевою фірмою "ВМК (БРВ)" з якісного ДСП. Зручність використання забезпечується завдяки наявності шухляди та дверей, що надають додаткове місце для зберігання.
Характеристики:
Розміри столу, дають змогу розмістити на поверхні столу все необхідне для роботи та навчання. Фурнітура столу представлена роликами та фірмовими петлями, що забезпечує надійність і довговічність конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тип столу | прямий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 770 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге магія/дуб конкордія |
| Стиль | Сучасний |
| Кількість дверей | 1 |
| Тип | Письмові столи |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Колекція | Джулі |
| Тип фурнітури | Ролик, фірмові петлі |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Венге магія |