

2 680 ₴
Стіл письмовий Гербор Офіс Нью BIU140 Антрацит/Дуб сонома Сучасний письмовий стіл з колекції Офіс Нью від українського виробника Гербор гармонійно впишеться в інтер'єр в скандинавському стилі.
Модель BIU140 виконана в теплих відтінках антрациту та дуба сонома, що надасть затишку вашому робочому місцю.
Міцний і надійний корпус з ЛДСП не тільки забезпечує довгий термін служби, але й підкреслює стильний вигляд. Характеристики: Висота: 78 см; Глибина: 65 см; Довжина: 140 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 780 мм |
| Вага | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип | Письмові столи |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Колекція | Офіс Нью |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Дуб сонома |