

2 800 ₴
Письмовий стіл Офіс Нью BIU160 від українського виробника Gerbor. Ідеальне рішення для офісу або домашнього робочого місця. Виріб втілює найкращі риси скандинавського дизайну: суворі лінії, простоту форм і разом з тим - надійність і зручність використання.
Кольорове рішення моделі - антрацит в поєднанні з дубом сонома. Темні відтінки надають виробу завершений і вишуканий вигляд, а імітація дерева додає загальному оформленню тепла і затишку. Стіл виготовлений з якісного ЛДСП - матеріалу, що відрізняється високою міцністю і чудовою експлуатаційною довговічністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 780 мм |
| Вага | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип | Письмові столи |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Колекція | Офіс Нью |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Дуб сонома |