

1 610 ₴
Стіл письмовий приставний Гербор Офіс Нью BIU100 Антрацит/Дуб сонома Письмовий стіл приставний Офіс Нью BIU100 від українського виробника Gerbor - функціональне та стильне рішення для вашого робочого місця.
Виріб виконаний у концептуальному поєднанні кольорів антрацит та дуб сонома, що надасть інтер'єру офісу сучасності та елегантності. Стіл ідеально впишеться в дизайн приміщення, оформленого в стилі сучасного або скандинавського стилю. Основа столу виготовлена з якісного матеріалу - ЛДСП, що гарантує довговічність та надійність експлуатації виробу.
До складу колекції Офіс Нью входить багато виробів, тому цей стіл можна поєднувати з іншими офісними меблями однієї серії для створення єдиного стилю робочого простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип | Письмові столи |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Колекція | Офіс Нью |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Дуб сонома |