

7 360 ₴
Характеристики:
Розміри стола дають змогу розмістити на його поверхні всі необхідні предмети. Стіл обладнаний однією шухлядою, що забезпечує додаткову зручність у використанні, а також однією дверцятами для зручного зберігання документів або інших речей. Колірне рішення — "Сосна аризонська", що дає цій моделі гармонійно вписуватися в будь-який дизайн приміщення. Стиль "сучасний" підійде як для офісу, так і для дому. Особливості конструкції містять висувну полицю для клавіатури, що неабияк покращує комфорт роботи, і шухляди для зберігання різного приладдя та документів. Фурнітура містить ролики для легкого переміщення та фірмові петлі, що забезпечують плавність відчинення й зачинення дверей і ящика.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 780 мм |
| Вага | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Сучасний |
| Кількість дверей | 1 |
| Особливості | Висувна полиця для клавіатури, Висувні ящики |
| Тип | Письмові столи |
| Матеріал фасаду | ДСП/МДФ |
| Колекція | Індіана |
| Тип фурнітури | Ролик, фірмові петлі |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |