9 140 ₴
Стіл письмовий Коен BIU_130 Венге магія від Гербор (Gerbor), що доводить, що практичність і стильність можуть йти рука об руку. Сгеометричний дизайн корпусу, виготовлений із високоякісного ЛДСП, підкреслить сучасну естетику вашого робочого простору. Колекція Коен пропонує вишуканий колір Венге магія, який створює приємну, спокійну атмосферу для роботи.
Модель має оптимальні розміри: довжина становить 130 см, глибина — 70 см, а висота — 78 см, що створює вдосталь місця для комфортної організації робочого процесу.
Цей стіл не просто гарний, він також дуже функціональний. Три просторі шухляди дадуть змогу систематизувати всі необхідні документи та канцелярію. Телескопічні напрямні повного висування забезпечують плавне та легке відкривання ящиків, а висувна полиця для клавіатури вносить додаткову зручність у використанні.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Венге |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Письмові столи |
| Колекція | Коен |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Особливості | Висувна полиця для клавіатури, Висувні ящики |
| Стиль | Сучасний |
| Тип фурнітури | Телескопічні направляючі повного висуву |