4 090 ₴
Стіл письмовий LION Сканді-1 - це стильне рішення в скандинавському стилі, яке поєднує мінімалізм і функціональність. Компактний та елегантний, він ідеально підходить для сучасних інтерєрів.
Завдяки продуманій конструкції та якісним матеріалам, стіл забеспечує комфортне місце для зберігання аксесуарів, ноутбука, додаючи вашій кімнаті затишку та організованості.
Стіл письмовий LION Сканді-1 виготовлений з ЛДСП SWISS KRONO високоякісного матеріалу, що поєднує естетіку з міцністю та надійністю. ЛДСП від SWISS KRONO відомий своєю стійкістю до механічних пошкоджень, вологи та високих температур, що гарантує довговічність меблів та зберігає їх естетичний вигляд на довгі роки.
Ідеально підходить для невеликих приміщень, не займаючи багато місця, але забеспечуючи достатньо місця для зберігання.Продумана конструкція з полочками чи ящиками дозволяє організувати зберігання косметики та аксесуарів.
Телескопічні напрямні забеспечують плавне та безшумне відкривання, дозволяючи зручно користуватися простіром для зберігання без зусиль. Така система підвищує надійність та довговічність конструкції, а також забеспечує повний доступ до вмісту скриньки.
Розміри:
Кромка 2 мм - захищає краї виробів від пошкоджень, надає їм естетично завершеного вигляду та підвищує довговічність меблів. Кромка виготовляється із міцних матеріалів, що дозволяє їй витримувати інтенсивне використання та зберігати привабливий зовнішній вигляд протягом багатьох років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LION |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Ширина | 1204 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 484 мм |
| Висота | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні |
| Тип товару | Письмовий стіл |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал стільниці | Ламіноване ДСП |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артисан + білий |