3 720 ₴
Пенал Ketrin К-2 Kontinent — це ідеальне рішення для організації простору в квартирі, будинку або офісі. Компактний, але місткий, він легко впишеться навіть у невелике приміщення та допоможе акуратно зберігати речі, книги, документи або декор. Стильний колір Антрацит надає меблям сучасного та дорогого вигляду, гармонійно поєднуючись із будь-яким інтер’єром — від мінімалізму до лофту.
Завдяки продуманій конструкції з 6 місткими полицями, пенал забезпечує зручне зонування та швидкий доступ до вмісту. Закритий формат захищає речі від пилу, зберігаючи порядок і охайність у приміщенні.
Пенал Ketrin К-2 Kontinent — це поєднання компактності, місткості та сучасного дизайну. Він допоможе грамотно організувати простір і стане стильним елементом вашого інтер’єру
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж для документів |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Тип фасаду | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Континент |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 42 см |
| Глибина шафи | 42.5 см |
| Висота шафи | 188 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39 |
| Опори | Опора пластикова Н-30 |
| Задня стінка | ДВП біле |
| Матеріал корпусу | ДСП 16 мм. |
| Матеріал фасаду | ДСП 16 мм. |
| Розмір (ш/г/в) | 420/425/1880 |
| Крайка | ПВХ 0,5 мм. |
| Фурнітура | Ручка металева 128 мм |
| Кількість пачок готового вироби | 1 |
| Стан товару | Новий |
| Варіативність | Петлі ліворуч/петлі праворуч |