1 600 ₴
Пенал Ketrin Kontinent — це ідеальне рішення для організації простору у квартирі, будинку або офісі. Компактний, але місткий, він легко впишеться навіть у невелике приміщення й допоможе акуратно зберігати речі, книги, документи або декор. Стильний колір надає меблям сучасного та дорогого вигляду, гармонійно поєднуючись із будь-яким інтер'єром — від мінімалізму до лофту.
Завдяки продуманій конструкції з 3 місткими полицями, пенал забезпечує зручне зонування та швидкий доступ до вмісту. Закритий формат захищає речі від пилу, зберігаючи лад і акуратність у приміщенні.
Пенал Ketrin Kontinent — це поєднання компактності, місткості та сучасного дизайну. Він допоможе грамотно організувати простір і стане стильним елементом вашого інтер'єру
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж для документів |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Континент |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість ярусів етажерки | 3 |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Покриття | Без покриття |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 42 см |
| Глибина шафи | 42.5 см |
| Висота шафи | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 |
| Опори | Опора пластикова Н-30 |
| Задня стінка | ДВП біле |
| Матеріал корпусу | ДСП 16 мм. |
| Матеріал фасаду | ДСП 16 мм. |
| Розмір (ш/г/в) | 420/425/900 |
| Крайка | ПВХ 0,5 мм. |
| Кількість пачок готового вироби | 1 |
| Стан товару | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 42 см |
| Глибина тумби | 42.5 см |
| Висота тумби | 90 см |