4 000 ₴
Тумба TS-3 Kontinent — стильне та практичне рішення для облаштування салону краси, барбершопу, кабінету майстра або офісного простору.
Завдяки сучасному дизайну, меблі гармонійно впишуться в будь-який інтер’єр, додаючи приміщенню лаконічності та елегантності.
Модель оснащена двома висувними шухлядами, закритою шафкою з дверцятами та відкритими полицями для зручного розміщення інструментів, косметики або робочих матеріалів.
Металеві ручки забезпечують комфортне користування і довговічність.
Тумба виготовлена з високоякісного ЛДСП, стійкого до подряпин і вологи, що гарантує тривалий термін служби навіть при інтенсивному використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Континент |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Нижній |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Вага | 32 |
| Опори | Ніжка — набивна |
| Матеріал корпусу | ДСП 16 мм. |
| Матеріал фасаду | ДСП 16 мм. |
| Розмір (ш/г/в) | 900/350/800 |
| Крайка | ПВХ 0,5 мм. |
| Фурнітура | Ручка металева 96 мм, телескопічні напрямні, накладна петля металева |
| Кількість пачок готового вироби | 1 |
| Стан товару | Новий |