5 238 ₴

Комод у спальню лофт "Ascet" 800 — це ідеальне рішення для інтер'єру в стилі лофт, де простота та функціональність є ключовими елементами. Його лаконічний дизайн із прямими лініями та простими геометричними формами доповнить будь-який сучасний інтер'єр, не перевантажуючи простір. Завдяки мінімалістичному вигляду, комод гармонійно вписується в різні стилі оформлення, включно з лофтом, скандинавським і урбаністичний.
Комод у спальню лофт "Ascet" 800 — це ідеальне поєднання естетики, якості та зручності, яке доповнить будь-який інтер'єр і допоможе створити організований простір.
Меблі з колекції "Ascet" легко комбінуються між собою, що дає змогу створити гармонійний інтер'єр у вашій спальні або будь-якому іншому приміщенні. Ви можете купити комод у спальню лофт "Ascet" 800 окремо або в комплекті з іншими елементами меблювання, забезпечивши стильне та комфортне облаштування простору
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Ательє Світлий |
| Виробник | Art In Head |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Особливості | З ніжками, З ящиками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | метал, ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 42.5 см |
| Висота комода | 70 см |
| Вага | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Урбан Лайт |
| Призначення | Для спальні |
| Стиль | Лофт/мінімалізм/хай тек |
| Артикул | AS06040000030 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Кількість ящиків | 3 |
| Тип | З ніжками |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ширина (см) | 80 |
| Вага (кг) | 39.0 |
| Об'єм (м3) | 0.12 |
| Глибина (см) | 42.5 |
| Висота (см) | 70 |
| Висота в упаковці (см) | 31 |
| Ширина в пакованні (см) | 85 |
| Габарити (ШхВxГ), см | 80x70x42.5 |
| Вага в упаковці (кг) | 40 |
| Глибина в упаковці (см) | 45 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |