


6 726 ₴
Комод у кімнату на 5 шухляд скандинавський "Asgard" — ідеальне рішення для сучасного інтер'єру. Лаконічний, компактний і ненав'язливий, цей комод легко впишеться в будь-який простір. Чи то спальня, вітальня, чи то дитяча кімната, чи то передпокій — комод "Asgard" 3 стане вдалим доповненням до вашого інтер'єру, додаючи нотки стриманої естетики та забезпечуючи функціональність.
У колекції "Asgard" також представлені інші моделі комодів на 4 і 5 ящиків, які чудово поєднуються один з одним. Вони допоможуть створити гармонійний комплект для інтер'єру в скандинавському стилі
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Білий, Дуб крафт золотий + Білий |
| Виробник | Art In Head |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Особливості | З ніжками, З ящиками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 50 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 126.5 см |
| Вага | 48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для спальні |
| Стиль | Скандинавський |
| Артикул | AG04011200000 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Кількість ящиків | 4 |
| Тип | З ніжками |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ширина (см) | 50 |
| Вага (кг) | 47.0 |
| Об'єм (м3) | 0.08 |
| Глибина (см) | 40 |
| Висота (см) | 126.5 |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Ширина в пакованні (см) | 110 |
| Габарити (ШхВxГ), см | 50x126.5x40 |
| Вага в упаковці (кг) | 48 |
| Глибина в упаковці (см) | 42 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |