


4 212 ₴

Комод "Light" — це ідеальне рішення для спальні, де важлива компактність і функціональність. Завдяки трьом містким шухлядам, він забезпечує вдосталь місця для зберігання постільної білизни, рушників, домашнього одягу та інших необхідних речей.
На нашому сайті ви також знайдете інші моделі з дизайнерської колекції "Light". Їх можна використовувати разом для створення оптимальних умов зберігання або купити окремо, щоб доповнити вже наявний інтер'єр
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Art In Head |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Особливості | З ніжками, З ящиками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 42.5 см |
| Висота комода | 79 см |
| Вага | 41 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для спальні |
| Стиль | Мінімалізм |
| Артикул | LT01010000000 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Кількість ящиків | 3 |
| Тип | Без ручок |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ширина (см) | 80 |
| Вага (кг) | 40.3 |
| Об'єм (м3) | 0.07 |
| Глибина (см) | 42 |
| Висота (см) | 79 |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Ширина в пакованні (см) | 81 |
| Габарити (ШхВxГ), см | 80x79x42 |
| Вага в упаковці (кг) | 41.3 |
| Глибина в упаковці (см) | 45 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |