

6 672 ₴
Комод на 6 ящиків 120 см у спальню "Light" 3×3 — ідеальне рішення для тих, хто цінує організацію простору та потребує компактних меблів. Його розміри 120х42х104 см дають змогу забезпечити ефективне зберігання різних речей, від дрібних предметів до об'ємних аксесуарів.
Комод на 6 ящиків у спальню "Light" — це стильний і функціональний елемент меблів, який допоможе вам створити комфортний і організований простір у будь-якому приміщенні
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Art In Head |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Особливості | З дверцятами, З ящиками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 104 см |
| Вага | 66 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для спальні |
| Стиль | Мінімалізм |
| Артикул | LT02010000000 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Кількість ящиків | 3 |
| Тип | Комод з дверцятами,Без ручок |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ширина (см) | 120 |
| Вага (кг) | 64.5 |
| Об'єм (м3) | 0.18 |
| Глибина (см) | 42 |
| Висота (см) | 103.8 |
| Висота в упаковці (см) | 40 |
| Ширина в пакованні (см) | 122 |
| Габарити (ШхВxГ), см | 120x103.8x42 |
| Вага в упаковці (кг) | 65.5 |
| Глибина в упаковці (см) | 43 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |