



5 238 ₴

Комод на 4 ящики "Light" — ідеальне рішення для вашої спальні, що поєднує функціональність і компактні розміри. Він обладнаний чотирма шухлядами, що дає змогу організувати зберігання постільної білизни, рушників, піжам, халатів і домашнього одягу. Невеликий розмір комода забезпечує зручність розміщення в кімнатах різної площі, навіть у тих, де немає можливості для великих меблів.
Колекція "Light" також містить інші моделі комодів, як-от модель на три шухляди та комод Light 3х3, який поєднує три ящики з трьома великими відділеннями з двостулковими дверцятами. Вибираючи будь-яку модель із цієї колекції, ви створите комфортний і функціональний простір у вашій спальні.
Комод на 4 ящики "Light" — це крок до організованого та зручного простору, де кожен елемент меблювання функціонує на максимальну користь. Стильний і практичний, він стане важливою частиною вашого інтер'єру
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Виробник | Art In Head |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Особливості | З ящиками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 81 см |
| Глибина комода | 42.5 см |
| Висота комода | 102.4 см |
| Вага | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге |
| Призначення | Для спальні |
| Стиль | Мінімалізм |
| Артикул | LT03050000000 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Кількість ящиків | 4 |
| Тип | Без ручок |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ширина (см) | 80 |
| Вага (кг) | 49.0 |
| Об'єм (м3) | 0.1 |
| Глибина (см) | 42 |
| Висота (см) | 103 |
| Висота в упаковці (см) | 21 |
| Ширина в пакованні (см) | 104 |
| Габарити (ШхВxГ), см | 80x103x42 |
| Вага в упаковці (кг) | 50 |
| Глибина в упаковці (см) | 45 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |