9 570 ₴
Ліжко двоспальне 160х200 “Ascet” ідеально підходить для спальні в стилі лофт або інших урбаністичних напрямків, таких як мінімалізм, індастріал, лофт та гранж. Його лаконічний дизайн з простими формами та натуральними відтінками робить його універсальним і стильним доповненням будь-якого інтер’єру. Це двоспальне ліжко не тільки виглядає елегантно, але й забезпечує комфортний сон і довговічність.
Ліжко двоспальне 160х200 в стилі лофт “Ascet” — це стильний і міцний предмет меблів, який допоможе створити комфортний і сучасний простір для відпочинку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art in Head |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Колір | Графіт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 167 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутні |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Стиль | Лофт |
| Артикул | AS09070000030 |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Особливості | З узголів'ям,На ніжках |
| Тип | Подіум |
| Основа під матрац | дерев'яні ламелі |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ширина (см) | 167 |
| Вага (кг) | 70.2 |
| Об'єм (м3) | 0.18 |
| Глибина (см) | 206 |
| Висота (см) | 40.1 |
| Висота в упаковці (см) | 30 |
| Ширина в пакованні (см) | 201.5 |
| Габарити (ШхВxГ), см | 167x40.1x206 |
| Вага в упаковці (кг) | 71.2 |
| Глибина в упаковці (см) | 101.5 |
| Матеріал оббивки | без оббивки |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Довжина (см) | 206 |
| Кількість вантажних місць | 1 |