2 982 ₴
Приліжкова тумба лофт "Ascet" є незамінним елементом для будь-якої спальні, забезпечуючи не тільки зручність, але й додаткове місце для зберігання. Хоча вона не є основним предметом інтер'єру, її стильний дизайн і функціональність роблять її важливою частиною меблевого ансамбля. Виготовлена в стилі лофт, ця тумбочка поєднує лаконічний дизайн із міцною конструкцією.
Приліжкова тумба лофт "Ascet" — це стильний і практичний предмет меблів, який органічно впишеться у ваш інтер'єр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art In Head |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 48 см |
| Глибина тумби | 42.5 см |
| Висота тумби | 45 см |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Графіт |
| Форма | Кутові |
| Стиль | Лофт |
| Артикул | AS15070000030 |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Кількість ящиків | 2 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ширина (см) | 48 |
| Вага (кг) | 19.0 |
| Об'єм (м3) | 0.05 |
| Глибина (см) | 42.5 |
| Висота (см) | 45 |
| Висота в упаковці (см) | 22.7 |
| Колір корпусу | Сірий / Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 52 |
| Габарити (ШхВxГ), см | 48x45x42.5 |
| Вага в упаковці (кг) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 45 |
| Колір фасаду | Графіт |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Встановлення | На ніжках |