



2 298 ₴

Важко уявити спальню без тумби, яка виконує відразу кілька функцій: зберігання необхідних речей, підтримка нічника та стильний акцент в інтер'єрі. Тумба для спальні Light — це універсальне рішення для будь-якого сучасного інтер'єру. Вона компактна, функціональна та естетична, що робить її ідеальним доповненням до вашої спальні.
Приліжкова тумба Light ідеально доповнює ліжко Light, відповідаючи йому за стилем, формою та колірною палітрою. Якщо ви плануєте створити гармонійний комплект меблів для спальні, зверніть увагу й на інші вироби з колекції Light, як-от комоди, для організації комфортного та продуманого простору
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art In Head |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 50 см |
| Висота тумби | 42 см |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома |
| Форма | Кутові |
| Стиль | Мінімалізм |
| Артикул | LT07130000000 |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Кількість ящиків | 2 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ширина (см) | 54.8 |
| Вага (кг) | 23.0 |
| Об'єм (м3) | 0.05 |
| Глибина (см) | 50 |
| Висота (см) | 42 |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Колір корпусу | Дуб сонома |
| Ширина в пакованні (см) | 44 |
| Габарити (ШхВxГ), см | 50x54.8x42 |
| Вага в упаковці (кг) | 23.8 |
| Глибина в упаковці (см) | 54 |
| Колір фасаду | Дуб сонома |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Встановлення | На ніжках |