3 648 ₴

У стилі лофт, який славиться лаконічністю та мінімалізмом, туалетний столик — необхідний елемент для створення зручного куточка для догляду за собою. Туалетний столик "Ascet" повністю відповідає цим вимогам. Він компактний, але водночас практичний, забезпечуючи вдосталь місця для зберігання косметики та аксесуарів.
Туалетний столик "Ascet" — це ідеальне поєднання стилю, функціональності та якості, яке стане прекрасним доповненням будь-якої спальні
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт |
| Виробник | Art In Head |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 102.4 см |
| Глибина столика | 43 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 78.5 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Артикул | AS13070000030 |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Особливості | Без дзеркала,На ніжках |
| Розміщення | У спальню |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ширина (см) | 102 |
| Вага (кг) | 27.5 |
| Об'єм (м3) | 0.07 |
| Глибина (см) | 42.5 |
| Висота (см) | 77.5 |
| Висота в упаковці (см) | 17.5 |
| Ширина в пакованні (см) | 114 |
| Габарити (ШхВxГ), см | 102x77.5x42.5 |
| Вага в упаковці (кг) | 28 |
| Глибина в упаковці (см) | 44 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |