


2 394 ₴
Дерев’яна полиця для взуття “Light” є ідеальним рішенням для організації простору. Завдяки своїм компактним розмірам вона займає мінімум місця, але дозволяє зручно розмістити до 12 пар взуття. Верхня поличка створена спеціально для зберігання дрібниць, таких як ключі, креми або інші аксесуари.
Дизайн виконаний у стильних кольорах “Дуб Сонома”, “Венге”, “Білий діамант”, що чудово доповнить будь-який сучасний інтер’єр. Полиця може бути доповнена іншими меблями з колекції “Light”, створюючи гармонійний ансамбль у вашому приміщенні.
Взуттєва полиця “Light” стане незамінним помічником для підтримання порядку у вашому домі
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 12 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Виробник | Art In Head |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість полиць | 12 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 317 мм |
| Висота | 1117 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Відкриті |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Мінімалізм |
| Артикул | LT05130000000 |
| Розміщення | Підлогові |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ширина (см) | 31.7 |
| Вага (кг) | 18.0 |
| Об'єм (м3) | 0.04 |
| Глибина (см) | 50 |
| Висота (см) | 111.7 |
| Висота в упаковці (см) | 11 |
| Ширина в пакованні (см) | 102.5 |
| Габарити (ШхВxГ), см | 31.7x111.7x50 |
| Вага в упаковці (кг) | 18.5 |
| Глибина в упаковці (см) | 33.5 |
| Кількість вантажних місць | 1 |