

5 862 ₴
Буфет “Asgard” втілює суть скандинавського стилю з його стриманою елегантністю та функціональністю. Цей стильний меблевий елемент вносить у будь-який інтер’єр нотку сучасної простоти та практичності. Його лаконічні форми та світла колірна гамма роблять його універсальним доповненням для різних приміщень, від кухні і їдальні до вітальні та спальні.
“Asgard” стане чудовим доповненням до будь-якої кімнати. Він легко вписується в інтер’єр кухні, їдальні, вітальні або спальні, створюючи атмосферу затишку та гармонії. Для максимального ефекту, рекомендуємо комбінувати його з іншими меблями з колекції “Asgard”, такими як комоди, тумби та полиці. Це допоможе створити єдиний стильний образ у вашому інтер’єрі
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Білий, Дуб крафт золотий + Білий |
| Виробник | Art In Head |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 147 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 675 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий/Дуб крафт золотий |
| Призначення | У вітальню |
| Тип | Тумба під телевізор,Тумба |
| Стиль | Скандинавський |
| Артикул | AG01011200000 |
| Матеріал корпусу | Ламінована ДСП |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ширина (см) | 147 |
| Вага (кг) | 40.5 |
| Об'єм (м3) | 0.1 |
| Глибина (см) | 40 |
| Висота (см) | 67.5 |
| Висота в упаковці (см) | 24.5 |
| Ширина в пакованні (см) | 150.5 |
| Габарити (ШхВxГ), см | 147x67.5x40 |
| Вага в упаковці (кг) | 41.5 |
| Глибина в упаковці (см) | 45 |
| Конструкція | З полицями |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Встановлення | На ніжках |