7 674 ₴

Столик для макіяжу з дзеркалом і підсвіткою "Beauty" — це поєднання естетики, функціональності та сучасного дизайну. Завдяки компактному розміру та продуманій конструкції він чудово підходить як для професійних салонів краси, так і для домашнього використання. Його мінімалістичний стиль дає змогу гармонійно вписати столик в інтер'єр будь-якого типу — від класики до модерну.
Створіть свій ідеальний куточок краси вже зараз — замовляйте столик для макіяжу "Beauty" і насолоджуйтеся кожним моментом догляду за собою
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Білий, Графит + белый |
| Виробник | Art In Head |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 94 см |
| Глибина столика | 43 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 75 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий діамант / Графітовий |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Артикул | TB31070100000 |
| Матеріал корпусу | ЛДСП |
| Особливості | З підсвіткою,З лампочками,З дзеркалом |
| Розміщення | У спальню |
| Матеріал ніжок | ДСП |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ширина (см) | 94 |
| Вага (кг) | 37.0 |
| Глибина (см) | 43 |
| Висота (см) | 140 |
| Висота в упаковці (см) | 28 |
| Ширина в пакованні (см) | 96 |
| Габарити (ШхВxГ), см | 94x140x43 |
| Вага в упаковці (кг) | 38 |
| Глибина в упаковці (см) | 71.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |