5 020 ₴
Шукаєте дводверна шафа для одягу, який поєднує стиль, місткість і компактність?
Шафа Ketrin 70×42,5×210 см — це універсальна плаття-гардероб, що ідеально підходить для дому або офісу.
Цей шафа для одягу з полицями та штангою дає змогу зручно розмістити:
👉 Чудовий вибір як шафу в спальню, передпокій або гардеробну
Якщо вам потрібен шафа дводверна недорого, який:
— ця модель стане чудовим вибором.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа-гардероб |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип фасаду | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 шт. |
| Колір | Жовтий |
| Виробник | Континент |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 70 см |
| Глибина шафи | 42.5 см |
| Висота шафи | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 |
| Опори | Опора пластикова Н-30 |
| Задня стінка | ДВП біле |
| Матеріал корпусу | ДСП 16 мм. |
| Матеріал фасаду | ДСП 16 мм. |
| Розмір (ш/г/в) | 700/425/2100 |
| Крайка | ПВХ 0,5 мм. |
| Фурнітура | Ручка металева 96 мм, мікроліфт |
| Кількість пачок готового вироби | 1 |
| Стан товару | Новий |