3 870 ₴
Тумба для взуття Kontinent — це практична та сучасна взувниця, яка допоможе підтримувати лад у передпокої, коридорі або вбиральні. Завдяки продуманій конструкції вона поєднує компактні розміри та висока місткість, що особливо важливо для невеликих приміщень.
Взуття Kontinent обладнана двома місткими секціями з відкидним механізмом. Така конструкція дає змогу зручно розміщувати взуття й підтримувати акуратний зовнішній вигляд приміщення.
Тумба чудово підходить як:
Цвет тумбы — це трендовий відтінок, який гармонійно впишеться в:
Лаконічна форма робить тумбу універсальним елементом меблів для будь-якого будинку.
Якщо ви шукаєте:
— модель Kontinent стане чудовим вибором. Вона поєднує доступну ціну, сучасний зовнішній вигляд і зручність використання
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Континент |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 |
| Опори | Ніжка — набивна |
| Задня стінка | ДВП біле |
| Матеріал корпусу | ДСП 16 мм, ДСП 10 мм (планка під взуття в тумбі) |
| Матеріал фасаду | ДСП 16 мм. |
| Розмір (ш/г/в) | 800/250/1000 |
| Крайка | ПВХ 0,5 мм, ПВХ 2мм ( бік, кришка, дно) |
| Фурнітура | Механізм для взуття |
| Кількість пачок готового вироби | 1 |
| Стан товару | Новий |