3 800 ₴

Виробник фабрика ЕВЕРЕСТ (Україна).
Комод Соната - це елемент модульної системи Соната. Двоколірний комод має 5 висувних ящика на роликових напрямних. Простий і лаконічний дизайн цієї моделі підкорив багатьох споживачів. Його прямі форми і проста забарвлення під текстуру дерева привнесуть в житло практичність і затишок. Універсальна модульна система може бути використана у сучасних вітальнях, спальнях, вітальнях. Дана модель красиво доповнить ваше житло і стане незамінною річчю. Чудове рішення для Вашого дому в сучасному стилі.

|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
| Дуб сонома + Білий | Венге темний + Білий |
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Венге |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З ящиками |
| Колір фасаду | Дуб крафт золотий |
| Колір корпусу | Венге |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 100.8 см |
| Вага | 35 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |