3 324 ₴

| Крісло Комфорт, ціна 1290 грн | Крісло Атлетик, ціна 2465 грн | Крісло Ultra Хром, ціна 2340 грн |
![]() |
![]() |
![]() |
Офіційна гарантія
Зазвичай на товар за низькими цінами виробники гарантію не дають, а також постачальники гарантію від свого магазину теж не дають. Порівняно з іншими постачальниками ми надаємо гарантію терміном на 14 днів особисто від нашого магазину.
Незрівнянне якість
Ми напряму співпрацюємо з виробниками, тому можемо запропонувати якісний товар для наших клієнтів. До моменту складання перевірте всі деталі і відсутність шлюбу, в випадку, якщо Ви виявите, замінимо їх на нові абсолютно безкоштовно для Вас.
Вигідні ціни та знижки
Багаторічний досвід з заводами-виробниками дозволяють нам запропонувати нашим клієнтам дуже хорошу ціну на весь асортимент продукції. Також у нас діє система знижок на чек від 3 одиниць товару, а також для постійних клієнтів.
Першокласний сервіс
Безкоштовна консультація клієнтів з усіх питань гарантовані. Замовлення та питання приймаються через Viber 0734659415. Відвантаження товару здійснюється три рази в тиждень. Відправляємо замовлення за передоплатою в усі регіони України.
Матеріал ламінована ДСП фірми Kronospan (Швейцарія), товщина 16 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою та схемою для збірки, всі технічні отвори просвердлені, так що зібрати його самому не складе особливої праці.
Виріб необхідно оглянути на наявність шлюбу до моменту складання. Якщо таке буде мати місце (що дуже рідко) ми все виправимо за свій рахунок.

венге темний + венге світлий

вільха

яблуня

бук

дуб сонома

білий

горіх екко
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Стан | Новий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність надбудови | Так |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба |
| Габаритные размеры стола | |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1180 мм |
| Висота | 956 мм |
| Материал изготовления | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектация | |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тип столу | прямий |