3 418 ₴
Матеріал шафи — ламінована ДСП, товщина 16 мм, цей якісний і економний матеріал чудово підходить для меблів у домі. Стіл виготовлений із ДСП фірми Kronospan (Швейцарія)
| венге темний + дуб молочний | сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
Шукаєте практична дводверна шафа для одягу, який поєднує сучасний дизайн, зручність і доступну ціну?
Шафа Еверест ШП-1 60×38×200 см у стильному кольорі дуб сонома + трюфель — це ідеальне рішення для зберігання речей у квартирі, будинку або офісі.
Цей шафа для одягу з полицями та штангою дає змогу:
👉 Дуже добре підходить як шафу в спальню, передпокій або гардеробну
Комбінація дуб сонома + трюфель:
Підходить під стилі: скандинавський, мінімалізм, сучасний інтер'єр
Якщо вам потрібен шафа дводверна недорого, який:
— ця модель стане чудовим вибором.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Виробник | Еверест |
| Глибина | 380 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + трюфель, Дуб Сонома Трюфель, Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний вішак для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 1 шт. |