



2 238 ₴

Виробник фабрики МЕБЕЛЬ-СЕРВІС (Україна).
Комод — це елемент модульної системи Соната. Комод, крім чудового зовнішнього вигляду, що добре вписується в сучасні типи інтер'єрів, незалежно від обраного колірного виконання, надає вам також велику кількість корисного простору для зберігання постільного приладдя і інших необхідних речей у трьох містких висувних ящиках на телескопічних напрямних.


|
Матеріали та колір:
|
Габарити:
|
| Дуб самоа |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб самоа |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80.5 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 77 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |