8 331 ₴
Ліжко Асторія меблевої фабрики Еверест ( Україна) є однією з останніх новинок. Це ліжко вже заслужила увагу серед покупців. Її можна доповнити від одного до чотирьох висувними місткими ящиками. Ящики так само як ліжко виготовляються з міцного ламінованого Дсп і їздять по підлозі на міцних роликах (в ліжку ящики ніяк не кріпляться).
Матеріал ліжка — ламінована ДСП, цей якісний і економний матеріал чудово підходить для меблів у домі. Ліжко виготовлена з ДП фірми Kronospan (Швейцарія)
Основа під матрац — листи ДСП (чорнове), його колір може відрізнятися від кольору виробу.
| венге темний + дуб молочний | сонома + трюфель |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

Шукаєте двоспальне ліжко з шухлядами для зберігання, яка поєднує сучасний дизайн і практичність?
Ліжко Асторія 160х200 см у кольорі венге комбі від Еверест — ідеальне рішення для комфортного сну та раціонального використання простору.
Ця ліжко з шухлядами — чудова альтернатива комоду.
Дві місткі ящики дають змогу зручно зберігати:
👉 Чудове рішення для маленькій спальні або квартири-студії
Модель виготовлена в популярному кольорі венге комбі, який:
Виголов'я додає комфорту під час читання або відпочинку.
Якщо вам потрібна ліжко 160х200 з шухлядами недорого, яка поєднує:
— ця модель стане чудовим вибором
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Венге |
| Колір | Венге |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | ДСП |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 40 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 203 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 79 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |