3 560 ₴
Письмовий стіл Злата BIU/120 є унікальним предметом меблів, який поєднує в собі естетику та функціональність. Виготовлений із якісного матеріалу ДСП/ЛДСП, стіл забезпечує довговічність і міцність. Завдяки комбінації дуба тахо й білого матового кольору, цей стіл легко впишеться в будь-який сучасний інтер'єр, надаючи приміщенню унікального стилю та вишуканості.
Характеристики:
Стіл забезпечує вдосталь простору для роботи або навчання. Функціональність столу зумовлена наявністю шухляди та дверей, які збільшують можливості для зберігання. Цей письмовий стіл, що виробляється українською компанією ВМК (БРВ), є частиною колекції Злата, яка славиться своїми міцними та стильними рішеннями для дому та офісу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб тахо/білий матовий |
| Стиль | Сучасний |
| Кількість дверей | 1 |
| Особливості | Шухляди |
| Тип | Письмові столи |
| Матеріал фасаду | ДСП/ЛДСП |
| Колекція | Злата |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб тахо + білий |