
4 610 ₴
Представляємо до вашої уваги письмовий стіл "Маркус BIU1D1S" — ідеальне рішення для створення робочого місця вдома або в офісі. Поєднання кольорів "Джанні/дуб кам'яний" додасть інтер'єру витонченого та стильного вигляду. Корпус і фасад виготовлені з ЛДСП/МДФ, що забезпечує стійкість до пошкоджень і тривалий термін експлуатації. Крім того, ці матеріали чудово поєднуються із сучасним стилем і надають виробу естетичної привабливості.
Характеристики:
Стіл із такими розмірами забезпечує вдосталь місця для роботи та зберігання. У стільниці передбачений один висувний ящик, а також одні дверцята для більших предметів. Фурнітура зроблена у формі телескопічних напрямних повного висування, що робить використання ящика максимально зручним. Особливістю цієї моделі є наявність висувної полиці для клавіатури, що додає додаткового комфорту під час роботи за столом. Стіл "Маркус BIU1D1S" — це прояв сучасного стилю і зручності, ідеальне рішення для вашого дому або офісу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Письмові столи |
| Колекція | прототип |
| Кількість дверей | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал фасаду | ЛДСП/МДФ |
| Особливості | Висувна полиця клавіатури |
| Стиль | Сучасний |
| Тип фурнітури | Телескопічні направляючі повного висуву |