



7 760 ₴
Комод Kontinent 90×50×100 см у кольорі антрацит — це функціональні та стильні меблі, які поєднують у собі зручність висувних ящиків і закритого відділення з дверцятами. Така конструкція робить модель максимально універсальною для зберігання різних речей — від одягу до документів і побутових дрібниць.
Комод Kontinent 90×50×100 см — це вдале поєднання місткості, компактності та функціональності. Завдяки комбінованій конструкції він замінює відразу кілька різновидів меблів і допомагає максимально ефективно використовувати простір.
Якщо ви шукаєте сучасний комод із шухлядами та дверцятами в кольорі антрацит, який буде одночасно стильним і практичним — ця модель стане чудовим вибором для вашого дому або офісу.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Виробник | Континент |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Особливості | З ніжками, З дверцятами, З ящиками |
| Колір фасаду | Антрацит |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 110 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Висота комода | 100 см |
| Вага | 67 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Антрацит |
| Опори | Ніжка — набивна |
| Задня стінка | ДВП біле |
| Матеріал корпусу | ДСП 16 мм. |
| Матеріал фасаду | ДСП 16 мм. |
| Розмір (ш/г/в) | 1100/500/1000 |
| Крайка | ПВХ 0,5 мм, ПВХ 2 мм (кришка) |
| Фурнітура | Напрямні телескопічні, ручка металева 128 мм |
| Кількість пачок готового вироби | 3 |
| Стан товару | Новий |
| Варіативність | Модель незмінна |