5 681 ₴
Шукаєте туалетний столик для макіяжу, який буде не тільки гарним, але й функціональним?
Столик 90×40×79,5 см — це ідеальне поєднання сучасного дизайну, компактності та зручності зберігання.
Цей столик для косметики з шухлядами дає змогу:
👉 Чудовий варіант як трюмо для спальні або гардеробної
Якщо вам потрібен туалетний столик із шухлядами недорогий, який:
— ця модель стане ідеальним вибором.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге магія |
| Виробник | Comod |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 90 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість виробництва | Стандартне |